Przejrzyscie.pl

Porównywarka produktów

Indesit WIL 85 PL

Indesit WIL 85 PL

Produkt dostępny jest w 0 sklepach i kosztuje:

od 0.00 zł. do 0.00 zł.

Sprawdź w którym sklepie jest nataniej na Skapiec.pl

Prognoza cenowa:

prognoza cenowa dla Indesit WIL 85 PL

Podstawowe informacje

Ilość obrotów: 850
Klasa efektywności prania: A
Model: WIL 85 PL
Pojemność: 5,0 kg
Producent: Indesit
Wymiary (WxSxG): 850 x 595 x 535 mm
Zużycie energii: 0,85 kWh
Zużycie wody: 54 l
Ładowanie: od przodu

Wady i zalety

Zalety

  • wygląd (1)
  • funkcjonalność (1)
  • zużycie energii (1)
  • pojemność (1)
  • zużycie wody (1)

Wady

  • zużycie energii (1)
  • hałas (1)
  • awaryjność (1)

Indesit WIL 85 PL - ocena

Niestety, ten produkt wypadł z naszego zestawienia top20 produktów typu Pralki. Polecamy zajrzeć na nasze zestawienia, gdzie znajduje się starannie wyselekcjonowana grupa produktów:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, wejdź na Skapiec.pl aby sprawdzić, gdzie ten produkt można zakupić nataniej.

Indesit WIL 85 PL - opinie

Dodał wściekła 17 lutego 2009 roku

Pralka beznadziejna. Wybierałam ją w 2005 roku po długim zdawałoby się namyśle - niewystarczającym jak czas pokazał. W ciągu 3 lat 3 naprawy - najpierw bęben później programator (to w okresie gwarancji) a następnie łożysko i bęben koszt naprawy - 650 złotych niestety na tę naprawę już się nie zdecydowałam. Cóż pralka najwyraźniej działa bardzo krótko więc jeśli planujesz wyjazd za granicę i krótki czas eksploatacji pralki to ją polecam - ma dużo przydatnych programów ale jeśli szukasz czegoś na dłuższy czas to szukaj lepszego sprzętu. Teraz testuję elektroluxa - mam nadzieję że lepiej się spisze :).Moja rada - jak kupujecie większy sprzęt agd to zwracajcie uwagę na to czy producent daje długi okres gwarancji (teraz najwięcej to chyba 5lat) - przynajmniej mamy nadzieję że pralka może nam tyle posłuży bez dodatkowych kosztów jej eksploatacji.

Zalety: brak

Wady: zużycie energii, hałas, awaryjność


Dodał Moskit 7 lutego 2008 roku

Mam tę pralke prawie 2 lata. Jak na moje potrzeby - 3 osobowa rodzinka i "kupa" pieluszek (lub w pieluszce) to sprzet ten jest 100% zadowalający. Nie można powiedzieć, że działa nadwyraz cicho, ale jak właczy na wirowanie 800 obrotów to ma prawo. Zero wycieków, zeroproblemów. Wkładać pranie sypać proszek i po skończeniu rozwiesić. Sprze w dobrej cenie przy tej jakości. Wiem, że Indesit nie jest wiodącą firmą na rynku, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić. Ten model ma jeszcze mój wujek i szwagierka. Też nie słyszałem, żeby mieli jakieś kłopoty. Polecam ten produkt.

Zalety: brak

Wady: brak


Dodał kaska 22 marca 2010 roku

Pralka po 6 latach do wyrzucenia.Od początku zacinał się programator, migające światełka itp.Już od dawna mocno zeżarta przez rdzę, skorodowane nóżki odpadły i pralka przy wirowaniu skakała po całej łazience, w związku z tym zatarło się łożysko i padł programator.Ogólnie szmelc, WIATKI służyly dłużej...

Zalety: brak

Wady: brak


Dodał ja 10 maja 2007 roku

Po wizycie serwisu okazało się, że przez uszczelkę pod niedokręconą grzałką wydostawała się woda. Zawilgocenie złącza elektrycznego spowodowało uszkodzenie modułu sterowania silnikiem. Przez niedbalstwo montażysty doszło do poważnej awarii. Gdyby nie gwarancja wydatek ok. 400PLN

Zalety: brak

Wady: brak


Dodał brak 20 maja 2008 roku

Mam tą pralke od ponad 2 lat i jedyne co mi przeszkadza to słabe wirowanie nawet na najwyższych obrotach . Wiem ze inne pralki lepiej wiruja nawet na 600 obr . Ale problemow nie mam z nia zadnej awarii dość cicho chodzi choć ma juz ponad 2 lata .

Zalety: wygląd, funkcjonalność, zużycie energii, pojemność, zużycie wody

Wady: brak


Przeczytaj więcej opinii na Skapiec.pl

© 2012 Przejrzyscie.pl - porównywarka produktów. Wszelkie prawa zastrzeżone.