Przejrzyscie.pl

Porównywarka produktów

Comsat TE2040 HD

Comsat TE2040 HD

Produkt dostępny jest w 0 sklepach i kosztuje:

od 0.00 zł. do 0.00 zł.

Sprawdź w którym sklepie jest nataniej na Skapiec.pl

Prognoza cenowa:

prognoza cenowa dla Comsat TE2040 HD

Podstawowe informacje

Wady i zalety

Zalety

Wady

Comsat TE2040 HD - ocena

Niestety, ten produkt wypadł z naszego zestawienia top20 produktów typu Tunery DVB-T. Polecamy zajrzeć na nasze zestawienia, gdzie znajduje się starannie wyselekcjonowana grupa produktów:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, wejdź na Skapiec.pl aby sprawdzić, gdzie ten produkt można zakupić nataniej.

Comsat TE2040 HD - opinie

Dodał Miłosz K. 23 października 2013 o godzinie 00:13:11

Beznadziejny. Kupiłem go, bo sprzedawca w Media mi go polecił. Menu toporne, mało czytelne. Po przełączeniu trzeba poczekać kilka sekund żeby program "wskoczył". Dekoder Divx jest, ale napisy jak już wspomniałem w tak poronionych kolorach i tak malutkie, że się tego nie da oglądać. Zapisuje wielkie pliki, przez co wymaga kart SD min 8GB. Kiedyś notorycznie się wieszał, Po aktualizacji problemy po jakimś czasie minęły, ale największym problemem jest pilot. Dekoder w odległości ok 1,5-2 m nie łapie sygnału na prawie nowiutkich bateriach (VARTA Energy Alkaline). Na tanich marketowych nawet nie zareaguje (podczas gdy inne piloty chodzą całkiem nieźle nawet z sąsiedniego pokoju). Pomoc techniczna - ZERO. Żadna i kompletny brak odzewu na wysyłane e-maile. Kupiłem, bo wierzyłem w polską technologię. Zdecydowanie odradzam (szczególnie za tą cenę). Jedyna (absolutnie jedyna zaleta - działa)

Zalety:

Wady:


Dodał wojtek 31 lipca 2013 o godzinie 23:09:37

w miarę dobry sprzęt nagrywa i odtwarza ładnie jakość obrazu ok. dużą wadą jest spore opóźnienie wyświetlania informacji o programie dla porównania najtańsza manta nie ma żadnego opóźnienia. przy przełączaniu programów informacja {brak informacji} zanim ją wczyta mija 2-3sekund zostają ułamki sekundy na przeczytanie tego co leci i co będzie następne. czasem duże zakłócenia mam długą antenę logarytmiczną i w miarę dobry sygnał. po aktualizacji bez zmian. kupię najlepszą antenę do dvbt i zobaczymy ale i tak comsat idzie na prezent...:/ nie polecam

Zalety:

Wady:


Dodał Susza 6 maja 2011 o godzinie 16:17:12

Sprzęt działa, jak powinien działać - najbardziej jestem rad z odtwarzania nagrywanych filmów (PRV) - ciężko mi się wypowiadać globalnie, ale w Wielkopolsce, gdzie sygnał jest naprawdę dobry jest elegancko :)

Zalety:

Wady:


Przeczytaj więcej opinii na Skapiec.pl

© 2012 Przejrzyscie.pl - porównywarka produktów. Wszelkie prawa zastrzeżone.